




Автоматичний зарядний пристрій для акумуляторів 12V 10A / 24V 5A / AGM / GEL /
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний зарядний пристрій для акумуляторів 12V і 24V з максимальним струмом заряджання 10А та 5А (розумна зарядка)
Цей зарядний пристрій призначений для акумуляторів ємністю від 2 до 150 Аh.
- Повністю автоматичне заряджання — зарядний пристрій припиняє заряджання, коли акумулятор заряджений. Отже, ви можете залишити зарядний пристрій під'єднаним до акумулятора на невизначений термін.
- Зарядний пристрій підходить для більшості типів акумуляторів, включно з кальцієвими, гелеві та AGM, рідинними акумуляторами. Вони також можуть допомогти відновити розряджені акумулятори.
- Цифровий дисплей зображає напругу, температуру та стан акумулятора, що спрощує моніторинг заряджання.
- Сумісно з акумуляторами 12В і 24В.
- Функція відновлення пошкоджених акумуляторів, імпульсний струм.
- Ток заряда Макс. 10А для 12В, 5А для 24В .
Характеристики:
- Технологія сенсорного перемикання режиму: Так
- Захист від полярності: Так
- Захист від короткого замикання на виході: Так
- Захист від перегрівання: Так
- Захист від короткого замикання: Так
- Захист від перевантаження за струмом: Так
- Протипожежний захист: Так
- Захист від низької напруги: Так
- Захист від перенапруги: Так
- Захист від зворотного струму: Так
- Захист від ураження електричним струмом: Так
- Охолодження: Вентилятор
- Колір: Жовтогарячий
Специфікація:
- Вхідна напруга: 110-220 В змінного струму, 50-60 Гц
- Вихід: 12V 10A, 24V 5A
- Кілька режимів: Автомобіль/ мотоцикл/AGM/GEL/олив'яна кислота
- Режим: Літо/зима
- Дисплей: Напруга, струм, температура, ремонт, завершення, реверс
- Тепловий захист: 65'C+/-5'C
- Відповідність стандартам: CE, FC, Rohs, PSE
- Розмір (Д×Ш×Г): 158×95×62 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Номінальна потужність | 180 Вт |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 158 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 62 мм |
- Ціна: 1 090 ₴