


Блок живлення 5V 1A (5.5*2.5)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізований імпульсний блок живлення високої якості. Гарантує стабільну вихідну напругу 5 вольт при навантаженні від холостого ходу до 1 ампер.
Область застосування: будь-яка побутова електротехніка з напругою живлення 5 В і струмом споживання до 1 А
Вхідна напруга: 100-220V 50/60Hz
Вихідна напруга: 5V
Потужність: 1А
Вилка 220В з виступом для розеток з поглибленням
Штекер: 5.5*2.5мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 113 ₴